Archiv článků

3x ZLATO z Kralup

3x ZLATO z Kralup V sobotu 18.4. jsme vyrazily s holkama do Kralup nad  Vltavou. Výsledky byly báječné :-)   České ženy : 1.místo Rusky : 1.místo Francouzky: 1.místo Mušketýrky: 3.místo   Gratulujeme :-)
Celý článek

Zápis a nábor !

1.září pořádáme zápis a nábor nových členů. Těšíme se na vás v sále Nad Narpou v Lánech :-)
Celý článek

Budeme mít nové trenérky !!! :-)

Vzhledem k tomu, že na hlavní trenérku už je toho moc a taky k tomu, že už je některým děvčatům 18 let, tak bude mít ATL nové trenérky. Bára Ladrová zůstává jako "hlava" teamu ale jako pomocné ruce a nové trenérky budou : Týnka Belušová a Míša Jelínková. Samozřejmě pravá ruka Báry Jíťa Jelínková...
Celý článek

Úspěšný Kralupský pohár : 9 poháru :-)

V Kralupech se dařilo :-) -Adélka Klimešová - Klauník - 2.místo - Terezka Kytková - Kovbojka - 2.místo - Týnka Belušová a Sabča Molčanová - Námořnice 1.místo -Princezny - 3.místo - Havajky - 3.místo - Toreadorky - 1.místo - Coca Cola - 1.místo -Pravěk - 2.místo - Sólo - Eliška...
Celý článek

Zlato pro Colu, Toreadorky i Pravěk !!!!

V sobotu 24.5.2014 se vydaly 3 skupiny na závody Chodvské berušky 2014. A všechny mohly slavit :-). Každá skupina odjela se zlatem. Pravěk, Coca Cola i Toreadorky 1.místo. Gratulujeme všem zlatým holkám !!!
Celý článek

Velká cena Kutné Hory 2014

V neděli 27.4. se Aerobic Team Lány zúčastnil Velké ceny Kutné Hory. Jelo celkem 7 sestav a z toho 5 se umístilo na stupních vítězů. Moc gratulujeme všem závodníkům a děkujeme rodičům za obětavost a podporu :-)
Celý článek

Závody v Kralupech

V neděli 6.4 se Aerobic Team Lány zúčastnil Soutěže podiových skladeb a miniteamů 7. ročník AEROBIC MINI TEAMS. Jelo celkem 5 sestav. Přivezli jsme si 4x stříbro. Moc gratulujeme všem závodníkům a děkujeme rodičům za obětavost a podporu :-)
Celý článek