AEROBIC TEAM LÁNY pod TJ Sokol Lány


+420.603416432
aerobiclany@seznam.cz

Akce

ZÁVODY A VYSTOUPENÍ
 
2019
 
9.3. vystoupení na plese v Novém Strašecí (Mamma Mia!, Perly)
 
16.3. Vystoupení na Plese v Papučích (Robotíci, Mamma Mia, Perly,... Mexiko!)
 
30.3. Vystoupení na hasičském plese (Robotíci a Perly)
 
2.4. Taneční pohár Rakovník 
 
13.4. Aerobic Mini Teams - Odolená Voda (všechny skupiny (Pidiženy a Rebelové ještě ne - musí doladit sestavy na další závody)
 
17.4. Nové závody !!!! Rakovník 3.ZŠ (od 12:00) (Andílci- jen minitýmek - Sofinka, Vanesska, Kája, Verunka, ostatní týmy ano , Rebelové ano pidiženy ještě ne)
 
27.4. Slaný Cup (děti jsou na škole v přírodě) (všechny skupiny i přes školu v přírodě, kromě Mamma Mia, Pidižen a Perel)
 
11.5. Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Říčany u Prahy   (všechny týmy)
 
12.5. Semifinále MIA DANCE FESTIVAL PRAHA 11 (všechny týmy)
 
16.5. Mladá Boleslav - postup Robotíků a Minitýmku Andílků
 
18.5. FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 18.5.2019 (pokud postoupíme) JEN MEXIKO!!!! (FINÁLE PRO OSTATNÍ PŘESUNULI NA 1.6. A TO JEDEME DO ODOLENÉ VODY)
 
25.5. Vystoupení v Novém Strašecí (Mamma Mia (a Perly?) ) -> a postup Adélky K. do Lucerny
 
1.6. Kralupský pohár - Odolená Voda (ODPOLEDNE) (všechny týmy + sóla, dua) 
 
15.6. Vystoupení na akci "Motorkáři dětem" ( dle domluvy 2 skupiny)
 
17.6. 18:30 Akademie - Sokolovna Lány
 
 
 
 
 
 
přehled toho co bylo v roce 2018:
 
10.3. Vystoupení na Plese v papučích Lány (Mexičanky, Hasičky + Baronky!)
 
24.3. Mini Teams - Odol.Voda (všechny týmy - pokud stihneme sestavy i s kostýmy)
 
24.3. Vystoupení na plese v Novém Strašecí (Mexičanky, Hasičky)
 
15.4.  (? - po domluvě) Mia Festival - Kostelec nad Černými lesy - POŘADATEL SOUTĚŽ ZRUŠIL
 
17.4. Středočeský taneční pohár Rakovník (Strašidýlka SPÍŠ NE - není zatím otevřena jejich věková kategorie)
 
28.4. Slaný Cup (Městské centrum Grand) 
 
12.5. Semifinále MIA FESTIVAL - Říčany u Prahy (všechny malé skupiny i sóla (Strašidýlka a Cikánky ne, ty až 13.5.)
 
13.5. Semifinále MIA FESTIVAL - PRAHA 11 (skupiny STRAŠIDÝLKA, CIKÁNKY,... po domluvě nakonec všechny minitýmy)
 
16.5. Akademie Lány 18:30 (vytoupení všech skupin)
 
24.5. Mladá Boleslav - postup do krajského kola pro Cikánky, Mexiko, Balkán a Pravěk - objednáme autobus 
Cena autobusu 200-300 Kč.
 
2.6. Master Class (dopo) + odpoledna sóla a minitýmy + otevřeli i MAXI TÝMY - Odol.Voda (všechny týmy) www.fitforyou.cz/letni-ae-kpy-pohar-2018/
 
3.6. Postup do Lucerny Praha Mia Festival (Startovné 200,- Kč) www.miafestival.cz/events/calendar?variation=cs
 
29.9. Stochovské posvícení - vystoupení všech skupin, sraz u kina ve 12:25, vystoupení ve 13:00
 
24.11. M-Team Praha - Mamma Mia! + Perly : ddmjm.cz/mteam-cup/